Odmiana marihuany BLUE CHEESE

PRZEGLĄD SZCZEPÓW: BLUE CHEESE

Jeśli szukasz smaku, zatrzymaj się tutaj! Blue Cheese podniósł poprzeczkę pod względem smaku. Jego profil terpenowy zapewnia jeszcze więcej przyjemności i tak już zostanie.

Blue Cheese może być szczytem smaku w świecie marihuany z nasion konopi. Powstanie tej odmiany wymagało kilku najbardziej bogatych w terpeny okazów na tej planecie i od tego czasu rozpieszcza kubki smakowe. Blue Cheese nie można pominąć, szczególnie wśród koneserów i kolekcjonerów nasion.

GENETYKA BLUE CHEESE

Hodowcy marihuany z nasion konopi nieustannie starają się wprowadzić na scenę coś nowego. To właśnie sposób myślenia doprowadził do powstania Blue Cheese. Wielu hodowców inwestuje swoje wysiłki w pogoń za maksymalnymi poziomami THC i niestandardowymi profilami kannabinoidowymi, podczas gdy inni dążą do smaku. To drugie dało początek Blue Cheese.

Jej twórcy chcieli stworzyć odmianę o egzotycznym profilu terpenowym i niezrównanym smaku. Mogły wymyślić tylko dwa szczepy, które mogły zapewnić te wyniki: Blueberry i Cheese.

Blueberry jest jednym z najbardziej znanych szczepów. Ten tytan z dominacją indiki wytwarza ogromną zawartość THC wynoszącą 25%. Jego twórcze i uspokajające wysokie i terapeutyczne działanie zapewniło jej miejsce w panteonie kultowych odmian. Blueberry został stworzony w latach siedemdziesiątych przez słynnego hodowcę krótkometrażowego DJ-a, znanego również jako „Willy Wonka of pot”. Ten aromatyczny okaz podbił światową scenę marihuany, a nawet zgarnął nagrodę za „Best Indica” podczas High Times Cannabis Cup w 2000 roku.

Cheese jest oldskulową odmianą pochodzącą z Wielkiej Brytanii. Jest to kolejna pyszna odmiana z dominacją indiki i idealnie pasuje do Blueberry. Ta odmiana słynie z silnego zapachu cheddaru i bogatego, kremowego smaku. Cheese wywołuje nastrój poprawiający samopoczucie i euforyczny efekt. Ta legenda zrodziła się z krzyżówki między Afganistanem, Meksykiem i Kolumbią.

Połączenie tych dwóch potężnych odmian zaowocowało jednym z najsmaczniejszych szczepów, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Urodził się Blue Cheese.

EFEKTY BLUE CHEESE

Efekty Blue Cheese można przyrównać do otulenia całego ciała ciepłym, futrzanym, wygodnym kocem. Krótko po wdychaniu do płuca dymu lub pary ze szczepu dominującego indica, uczucie ulgi przenika całe ciało. Napięcie rozpuszcza się, gdy zmartwienia stają się bez znaczenia, a umysł rozjaśnia się na szerszym obrazie. 

THC poziom 19% pozwala aby skutki mogły trwać całymi godzinami. Taki stan euforii jest idealny na ciche wieczory z bliskimi przyjaciółmi. Albo, jeszcze lepiej, Blue Cheese jest odpowiednią odmianą do rozmowy przy ognisku i patrzenia na gwiazdy.

Blue Cheese wiąże się również z kilkoma efektami terapeutycznymi. Mówi się, że napięcie to tymczasowo łagodzi ból, łagodzi depresję i pomaga w utracie apetytu.

SMAK BLUE CHEESE 

Profil terpenowy w Blue Cheese jest tak różnorodny, że może dezorientować zmysły. Jest przeciąganiem liny smaku, a twój język jest liną. Przy wdychaniu na pierwszy plan wysuwają się nuty cheddaru i ziemi. Niedługo potem te odczucia ustępują słodkiemu posmakowi określanemu jako jagody i inne owoce leśne.

WZROST BLUE CHEESE 

Blue Cheese to łatwa w uprawie odmiana, którą można uznać za dobrą odmianę dla początkujących. Jest wytrzymały, wybaczający drobne błędy i sprzyja łagodnemu klimatowi. Hodowcy mogą osiągać satysfakcjonujące wyniki, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Rośliny domowe osiągają szczyt na wysokości 160 cm , plonują do 550 g / m² i mają szybki czas kwitnienia 7–8 tygodni.

Rośliny uprawiane na zewnątrz rosną nie więcej niż 2 m , produkują 500–550 g / roślinę i będą gotowe do zbioru i suszenia pod koniec września.

EGZOTYCZNY SZCZEP ODPOWIEDNI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Blue Cheese był przeznaczony dla wszystkich. Solidna linia genetyczna tego szczepu gwarantowała sukces od samego początku. Dzięki niesamowitemu smakowi, przyjemnemu wysokiemu i krótkiemu okresowi kwitnienia, naprawdę spełnia wszystkie wymagania. Blue Cheese to doskonały wybór zarówno dla początkujących, jak i weteranów. Ten przysmak Cię nie zawiedzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *